• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • До 30 вересня Дрогобицька центральна районна бібліотека провела акцію «Бібліотекар на годину», яка тривала протягом тижня

До 30 вересня Дрогобицька центральна районна бібліотека провела акцію «Бібліотекар на годину», яка тривала протягом тижня

2017-10-03

/Files/images/Нагодину1.jpg

/Files/images/Нагодину2.jpg

До 30 вересня – Всеукраїнського дня бібліотек – Дрогобицька центральна районна бібліотека провела акцію «Бібліотекар на годину», яка тривала протягом тижня.

Першою спробувала себе в ролі бібліотекаря - наша колега методист з хореографічного жанру районного Народного дому Галина Чигер. Вона зацікавилася всіма ділянками роботи бібліотеки та зауважила, що робота бібліотекаря є дуже різноманітною, а інколи навіть складною.

До цієї акції долучились і постійні користувачі бібліотеки. Вони знайомилися з фондом, працювали з каталогами, розпитували про тонкощі бібліотечної професії, цікавилися, у чому відмінності між роботою абонементу та читального залу, дізналися, що таке бібліографія.

Користувачам сподобалося відчувати себе в ролі бібліотекаря. Можливо для когось цей досвід стане поштовхом до вибору майбутньої професії.

/Files/images/Нагодину3.jpg

/Files/images/Нагодину4.jpg

/Files/images/Нагодину5.jpg

/Files/images/Нагодину6.jpg

/Files/images/Нагодину9.jpg

/Files/images/Нагодину10.jpg

/Files/images/Нагодину12.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 30

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.