• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • 29 вересня працівники Дрогобицької РЦБС взяли участь у святкуванні свого професійного свята, яке відбувалося у Центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького.

29 вересня працівники Дрогобицької РЦБС взяли участь у святкуванні свого професійного свята, яке відбувалося у Центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького.

2017-09-30

/Files/images/Львів1.jpg

/Files/images/Львів2.jpg

29 вересня у переддень Всеукраїнського дня бібліотек працівники Дрогобицької РЦБС взяли участь у святкуванні свого професійного свята, яке відбувалося у Центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького.

З привітальним словом виступив ректор Українського католицького університету о.Богдан Прах, який наголосив, що сьогоднішнє святкування Всеукраїнського дня бібліотек проходять в нещодавно відкритій бібліотеці Центру Андрея Шептицького не просто так, адже Великий Митрополит дуже розумів перспективу книги, дбав про це, збирав книги, фінансував бібліотеки, знаючи, що це безцінний дар для України та українців.

Від імені голови ЛОДА Олега Синютки привітав і нагородив працівників бібліотек області перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський і т.в.о. Директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослава Туркало.

На завершення урочистостей присутні мали можливість переглянути фільм – проект «Свіже читання».

/Files/images/Львів3.jpg

/Files/images/Львів4.jpg

/Files/images/Львів5.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 19

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.