Міжнародний день захисту дітей святкували у с.Михайлевичі та с.Лішня

2017-06-01

/Files/images/Михайлевичі.захист3.jpg

/Files/images/Михайлевичі.захист5.jpg

01 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей — свято радості та одвічної надії. Адже в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свою родину та свій рідний край. З цієї нагоди бібліотекар бібліотеки-філії с. Михайлевичі Оксана Пастух провела дитяче свято “Діти України — наше майбутнє”. У заході взяли участь: Марія Мельник, Соломія Урсуляк, Настя Пастух, Ірина Соляк, Христина Ганяк, Андріана Періг, Анастасія Тіщенко, Владислав Сіховський, Марія Іванців, Олена Різник та Олеся Баболя. Юні учасники свята виконували пісні, декламували вірші про Маму та про Україну, танцювали. На святі були присутні вчителі школи, батьки, діти, бібліотекар ЦРБ Леся Ковальчук та методист ЦБС Марія Гелій, яка подякувала дітям за прекрасні виступи, побажала їм міцного здоров”я, радісного відпочинку під час літніх канікул та мирного неба.

Не оминуло це чудове свято і с.Лішню флешмобом “Ми родом з дитинства”, який провели завідуюча бібліотекою -філією с. Лішня Віра Висятицька, бібліотекар Христина Малик та директор народного дому Галина Федис. Участь у заході взяли найактивніші користувачі бібліотеки. Адже діти — це наше прекрасне і світле майбутнє. Бо саме у них ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань.

Ми, дорослі віримо, що захистимо від усіляких бід дитинство наших дітей і об'єднаємося заради того, щоб маленькі громадяни виросли гідними людьми і неодмінно стали гордістю України.

/Files/images/Михайлевичі.захист6.jpg

/Files/images/Михайлевичі.захист1.jpg

/Files/images/Михайлевичі.захист2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 41

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.