• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • В читальній залі Дрогобицької районної бібліотеки відбулось засідання «Літературної вітальні», приурочене до 200-річчя від дня народження Миколи Костомарова

В читальній залі Дрогобицької районної бібліотеки відбулось засідання «Літературної вітальні», приурочене до 200-річчя від дня народження Миколи Костомарова

2017-05-19

/Files/images/костомаров1.jpg

/Files/images/костомаров4.JPG

16 травня минуло 200 років від дня народження Миколи Костомарова - видатного українського та російського історика, мислителя, етнографа, поета, прозаїка. З цієї нагоди в читальній залі Дрогобицької районної бібліотеки відбулось засідання «Літературної вітальні».

Бібліотекарі Наталія Ничик та Галина Бейба ознайомили присутніх зі сторінками біографії історика.

Зав. відділу обслуговування Любов Бульбах розповіла про нелегку долю, трагічне кохання та інші маловідомі факти з життя та творчості Миколи Костомарова.

Зі словами подякизвернулась до присутніх директор Дрогобицької централізованої бібліотечної системи Руслана Панчишак, зазначивши, що багато нового та цікавого почерпнули для себе учасники засідання.

Також в читальному залі розгорнуто книжкову виставку «Я ЛЮБИВ УСЕ ЖИТТЯ УКРАЇНУ…», на якій представлені книжкові та періодичні видання про життєвий та творчий шлях М.Костомарова, а також його твори.

Запрошуємо користувачів переглянути діючу виставку!

/Files/images/костомаров5.JPG

/Files/images/костомаров2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 27

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.