• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • До Дня Матері бібліотекар бібліотеки-філії с.Опака Ганна Якуц провела літературний вечір "Гімн Матері"

До Дня Матері бібліотекар бібліотеки-філії с.Опака Ганна Якуц провела літературний вечір "Гімн Матері"

2017-05-14

/Files/images/деньматеріопака1.jpeg

“Гімн Матері”

Під такою назвою провела літературний вечір до Дня Матері в приміщенні народного дому бібліотекар бібліотек -філії Ганна Якуц.

Оформлена книжкова виставка під назвою “Уклін жінці- Матері”. “Богиня-Берегиня... Яке поетичне, яке точне і загадкове наймення Берегиня — це та, що береже оселю, оберігає нас від невірного кроку, від непрошеного лиха та напасті, це та, що ніколи не вимагає від нас ніяких жертв, а саме задля нас жертвує всім — навіть життям. Усе на світі, усе прекрасне в світі - від Матері. А тому перші слова до Матері, Божого Сина Ісуса Христа, Пресвятої Богородиці, Матері всіх християн” - такими словами розпочала свято Ганна Якуц. Всі діти підійшли до образу Божої Матері зі свічками в руках і промовили молитву “Богородице Діво”. Присутні в залі приєдналися до молитви. У виконанні Василини Багрій, Марії Кекіс, Марії Дидик, Марії Якуц, Романа Якуц, Василя Дуба та наймолодшої учасниці Божени Багрій звучали пісні та вірші про Маму, а саме: “Ніби вчора, рідна мамо”, “Рушничок”, “Мамочко, як тобі живеться”, “Мамо, мамочко моя”, “ А сорочка мамина” та ін.

Активну участь у святі взяли директор народного дому Оксана Янів та художній керівник народного дому Мар'ян Багрій. Тож до поки мати жива, поспішайте сказати найніжніші слова.

/Files/images/деньматеріопака3.jpeg

Кiлькiсть переглядiв: 30

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.