• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • 28 квітня у літературній вітальні Дрогобицької районної бібліотеки відбулася творча зустріч із Мирославом Дочинцем

28 квітня у літературній вітальні Дрогобицької районної бібліотеки відбулася творча зустріч із Мирославом Дочинцем

2017-04-28

/Files/images/Дочинець1.jpg

/Files/images/Дочинець8.jpg
/Files/images/Дочинець4.jpg

28 квітня у літературній вітальні Дрогобицької районної бібліотеки, в рамках проекту «Перехресні стежки», автором якого є Анна Литвин відбулася творча зустріч із відомими письменником, журналістом, філософом Мирославом Дочинцем.

Мирослав Дочинець – член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників, відзначений низкою літературних премій, в тому числі трьох міжнародних, а також відзнакою «Золотий письменник України». В 2014 році за романи «Криничар» та «Горянин» удостоєний Національної премії ім. Т. Шевченка, написав близько 20 книг, які стали українським народним бестселером. Його твори знайшли свого читача й за кордоном – багато книг перекладені на різні мови світу. Мирослав Дочинець став одним із найпопулярніших письменників сучасності.

Учасники зустрічі із захопленням поринули у творчий світ пана Мирослава. Автор, презентуючи свої книги, розповів про свої творчі дітища. Присутні почули від письменника чимало цікавих філософських думок. Твори Мирослава Дочинця сповнені життєвої мудрості та знань про світ, людину, природу. Свої книги письменник подарував для читачів бібліотек Дрогобицької районної централізованої бібліотечної системи. Найвідомішою та найпопулярнішою книгою письменника є збірник заповідей життя 104-річного карпатського мудреця Андрія Ворона «Многії літа, благії літа». Як розповів автор, її загальний тираж є найбільшим за роки незалежності України і складає декілька мільйонів примірників. Шанувальники творчості Мирослава Дочинця мали можливість отримати книги з його автографом.

/Files/images/Дочинець5.jpg /Files/images/Дочинець9.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 20

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.