В центральній районній бібліотеці відбулася творча зустріч з письменницею Оксаною Кузів

2016-12-08

/Files/images/DSC_1420.JPG

/Files/images/DSC_1400.JPG

8 грудня в центральній районній бібліотеці відбулася творча зустріч з письменницею Оксаною Кузів.

Оксана Кузів народилася в місті Бурштин Галицького району. З 1991 року живе і працює в Івано-Франківську. Закінчила Львівський державний університет ім.Івана Франка за спеціальністю викладач української мови і літератури. Працювала літературним редактором у газеті «Салон –плюс», коректором в обласних газетах «Івано-Франківський оглядач» та «Вечірній Івано-Франківськ», кореспондентом у Богородчанському часописі «Слово народу». Член Національної спілки журналістів України.

Оксана Кузів належить до тих письменників, які не пишуть чогось велемудрого, не філософують та не літають у захмарних світах. Її твори з життя і про життя. Їх читають і домогосподарки, і кандидати наук. Жінка пише про те, що відбувається чи може відбутися у житті кожного з нас, про приховані родинні таємниці, гріхи та покаяння. Творчістю і своїм особистим прикладом сили-мужності в боротьбі за життя, тихим жіночим і материнським щастям вона доводить усім, хто втратив віру й надію, що усе можна змінити на краще.

Поезія Оксани Кузів вражає своєю простотою, відкритістю, незламною вірою, розумінням людської сутності і глибоким змістом, вона зворушує і бентежить, залишає в душі яскравий слід, спонукає до духовних роздумів, викликає вир добрих думок та приємних емоцій.

У творчому доробку письменниці не тільки поезія, а й прозові твори, які хвилюють читача своєю правдивістю. Книга «Адамцьо» увійшла до переліку 80 найкращих українських книжок за останнє десятиліття. 2016 року світ побачила збірка прози «Назови мене своєю», яка увійшла у п’ятірку кращих видань на Форумі видавців у Львові.

У цей день літературна вітальня наповнилась теплом, світлом, духовним піднесенням, яке подарувала своїм слухачам Оксана Кузів. Письменниця читала свої вірші. Пронизливими до глибини душі були й уривки прози, адже важко стримувати сльози, коли чуєш історії такі близькі кожному.

Багато теплих слів, добрих відгуків, найщиріших побажань було сказано в ході літературної зустрічі головою Дрогобицької районної ради Михайлом Сікорою, першим заступником голови Дрогобицької РДА Віталієм Скоропадом та начальником відділу культури і туризму Надією Козар.

/Files/images/DSC_1401.JPG

/Files/images/DSC_1394.JPG

/Files/images/DSC_1397.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 202

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.