Поминання жертв Голодоморів в Уличному

2016-11-26

/Files/images/Уличне1.jpg

26 листопада в центрі села біля пам’ятника Тарасові Шевченку зібралися уличненці, щоб запалити свічку пам’яті і хвилиною мовчання пом’янути всіх жертв голодоморів.

Священик о.Петро відправив панахиду за невинно убієнними. Сільський голова Святослав Стефанків у своєму виступі зазначив, що Голодомор 32-33 рр. – акція спланована сталінським режимом, щоб знищити волелюбний український народ. І хоч сьогодні ми сумуємо за мільйонами виморених голодом українських селян, віримо і знаємо, що ніколи більше не допустимо подібного лиха на нашій українській землю.

Про страшний голод, біль і страждання свого народу розповіла Вікторія Михайлюк, яка виступила у ролі Матері України, а також юні уличненці Олег Ортинський, Ліля Лавриковська, Михайло Ортинський , Віталій Гаврилів, Єлизавета Кушнір, Василь Білан, Діана Костишин, Анжеліка Галик, Тарас Будзяк.

Ведучі мітингу- реквієму бібліотекар Наталя Хоньків та Олег Костецький закликали своїх односельчан в пам'ять за невинно убієнних жертв усіх Голодоморів в Україні запалити свічку пам’яті у своїх оселях.

/Files/images/Уличне2.jpg

/Files/images/Уличне3.jpg /Files/images/Уличне4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 176

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.